Як пройшло пробне ЗНО 2019?

16 березня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури. Учасники до 18 березня 2019 року мали можливість скористатися онлайн-сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», щоб отримати результат пробного ЗНО з української мови і літератури за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів.  Завантажити картку результатів пробного тестування 22 березня зможуть лише ті учасники, які внесли свої відповіді до сервісу визначення результатів.

23 березня відбулося пробне ЗНО з історії України, математики, іноземних мов — англійської, іспанської, німецької та французької.

Студенти Перших Курсів продуктивно працювали, щоб досягти результату. Навчання,  плідна праця,  бажання  отримати високий бал,  хороші та кваліфіковані викладачі — виправдали наші очікування.

Пробне ЗНО це не остаточний  результат. На те воно і пробне, щоб отримати приблизний рівень знань.  Крім того, деякі наші викладачі не одобрюють проходження пробного ЗНО , так як вважають це недоцільним, адже це може негативно вплинути на подальшу їхню підготовку. Тому, ми продовжуємо працювати і удосконалюватися!