Як підготувати себе напередодні ЗНО з іноземної мови?

 

Поради з експрес-підготовки до складання ЗНО з англійської мови!

Зрозуміло, що підготовка до ЗНО з іноземної мови, як і з будь-якого іншого предмету, потребує часу та старань. На скільки багато часу вам необхідно залежить від рівня знань. Готуватися слід починати ще на початку навчального року. Однак, є речі, які варто зробити безпосередньо за кілька днів до тестування.

Наприклад, переглянути пройдений матеріал. В процесі підготовки кожен учень виділяє для себе найскладніші частини матеріалу, підкреслює найважливіше. Саме по цим записам слід «пробігтися» перед тестом.

Відомо, що одним з найефективніших методів підготовки є вирішення тренувальних тестів та завдань попередніх років. Прогляньте кілька таких тестів, адже часто буває, що завдання повторюються, або трапляються дуже подібні. Тут в силу вступає зорова пам’ять, яка може стати в нагоді.

Під час самого ЗНО не варто довго роздумувати над одним складним завданням. Пам’ятайте, що ЗНО – це тест з часовим обмеженням. Якщо ви не можете одразу вирішити завдання, лишіть його на потім. Коли ви дійдете кінця і у вас залишиться час, ви зможете повернутися до пропущених завдань.

Стосовно завдання із власним висловлюванням, викладачі радять не боятися його. Це завдання важко провалити, якщо рівень підготовки непоганий. Шкала оцінювання власного висловлювання досить лояльна, і навіть з деякими граматичними помилками ви можете набрати пристойні бали.

В день перед тестом з англійської мови необхідно повторити лексику та граматику. Необхідно звертати увагу на правильну побудову речень, на часи, зокрема, не плутати теперішній доконаний із простим минулим, як це часто зустрічається. Зверніть увагу на вживання сполучників та сполучних слів. До лексики слід поставитися особливо серйозно – їй відводиться чи не найважливіша роль у тесті. Щоб повторити основи граматики та лексики вам стане в нагоді навіть шкільний підручник, не обов’язково користуватися спеціальним посібником для підготовки до ЗНО.

Успіхів вам, випускники! Віримо у Вас!